TRT BİL BAKALIM

Eğlendirirken öğreten uygulama:
TRT Bil Bakalım

Ücretsiz, eğlence dolu bilgi yarışması TRT Bil Bakalım’da ister tek başına oyna, istersen karşılıklı yarış. Bilgini göster; hem eğlen hem öğren!

Platform Özellikleri

  • TRT Bil Bakalım, uzmanlar tarafından özenle hazırlanan güvenilir ve kaliteli sorularıyla 7’den 77’ye hitap eden eğitici bilgi yarışmasıdır.
  • Spor, coğrafya, bilim, tarih, sanat, sinema/TV, genel kültür ve karışık olmak üzere 8 ana kategori ve 49 alt kategoriden oluşan geniş bir soru havuzuna sahiptir.
  • Eğlenceli bilgi yarışması TRT Bil Bakalım, bireysel ve karşılıklı yarışmaların yanı sıra özel odalar oluşturarak arkadaşlarınızla da oynama imkanı sunar.
  • TRT Bil Bakalım’da soruları bildikçe çeşitli unvanlar kazanabilir, elde edeceğiniz rozet ve çerçevelerle avatarınızı süsleyebilirsiniz.
  • Bilgi yarışması denilince ilk akla gelen adres TRT Bil Bakalım, asla sıkılmayacağınız harika sorularıyla sizleri bekliyor. İster tek başına ister rakiplerle yarış, bilgini göster.
TRT Bil Bakalım

Şimdi bilgi dolu eğlenceye katılmanın tam zamanı! İster tek başına ister rakiplerle yarış, bilgini göster! Kodu okut ve eğlenceye katıl!

TRT Bil Bakalım TRT Bil Bakalım
TRT Bil Bakalım

TRT Bil Bakalım’la haydi, bilgi dolu eğlenceye!

Özelleştirilmiş İçerik

TRT Hesabı’nızla içeriklerinizi istediğiniz cihazdan, istediğiniz zaman, kaldığınız yerden izleyin veya dinleyin, favori listelerinizi oluşturun, size özel içerik önerileriyle kendinizi keşfedin ve bambaşka bir deneyim yaşayın.

Seçkin Yapımlar

Güncel dizi ve filmler, ödüllü belgesel ve yapımlar, eşsiz TRT arşivi, çocukların eğlenirken öğrenecekleri oyunlar tek bir hesap altında sizi bekliyor!

Çocuklar için İçerikler

Tek hesapla hem oyunlara erişebilir hem de diğer uygulamalarımızdaki çocuk profiliyle sadece çocuklarınıza özel içeriklerin görülmesini sağlayabilirsiniz. 

Koşulsuz Üyelik

Kredi kartı veya ödeme bilgisi paylaşmadan ücretsiz TRT Hesabı’na üye ol; izle, dinle, oyna!

Sıkça Sorulan Sorular

Oyundaki kalp sembolü nedir? Ne işe yarar?

Hesabımızdaki altınlarla ne yapabiliriz?

Karşılıklı oyunlarda rakipler verdiğim cevapları görüyor mu?

Kullanıcı adımı nasıl değiştirebilirim?

Avatarımı nasıl değiştirebilirim?

Kaçıncı seviyede olduğumu nereden görebilirim?

Arkadaşlarımla oynayabilir miyim?

Nasıl unvan kazanırım?

Nasıl rozet kazanırım?

Çerçeve nedir?

Kazandığım rozetlerimi nasıl görebilirim?

BİZE ULAŞIN

dijital.urunler@trt.net.tr mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.