Hesabı’na Kaydol

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) tarafından aşağıda belirtilen şartlara uygun olacak şekilde TRT hizmet ve/veya ürünlerine dair bilgilendirmelerden ve bana özel fırsatlardan haberdar olmak için elektronik ileti gönderilmesine izin veriyorum... Devamı İçin Tıklayın

Kaydol’a tıklayarak Kullanım Koşulları ’nı kabul etmiş olursun. Kişisel verilerine dair bilgilerin yer aldığı Gizlilik Politikası ve Aydınlatma Metni ’ni oku.

Tek Hesap Sınırsız İçerik

TRT Hesabın ile TRT Dinle, TRT Bil Bakalım, TRT Çocuk Kitaplık, TRT Çocuk Oyun Dünyası, TRT.net.tr, TRT Akademi ve yakında eklenecek birçok TRT platformlarına tek bir hesap ile erişebilirsin.

Özelleştirilmiş İçerik

TRT Hesabı’nızla içeriklerinizi istediğiniz cihazdan, istediğiniz zaman, kaldığınız yerden izleyin veya dinleyin, favori listelerinizi oluşturun, size özel içerik önerileriyle kendinizi keşfedin ve bambaşka bir deneyim yaşayın.

Seçkin Yapımlar

Güncel dizi ve filmler, ödüllü belgesel ve yapımlar, eşsiz TRT arşivi, çocukların eğlenirken öğrenecekleri oyunlar tek bir hesap altında sizi bekliyor!

Çocuklar için İçerikler

Tek hesapla hem oyunlara erişebilir hem de diğer uygulamalarımızdaki çocuk profiliyle sadece çocuklarınıza özel içeriklerin görülmesini sağlayabilirsiniz. 

Koşulsuz Üyelik

Kredi kartı veya ödeme bilgisi paylaşmadan ücretsiz TRT Hesabı’na üye ol; izle, dinle, oyna!