TRT.net.tr

TRT hem bellektir, hem gelecek

TRT'nin kurumsal web sitesi olan trt.net.tr; TRT'nin televizyon ve radyo kanallarına, web sitelerine, uygulamalarına, basılı ve dijital yayınlarına, yayın akışlarına, kurumsal gelişmelere dair en güncel ve kapsamlı bilgileri sunar.

trt.net.tr'yi Keşfet!

Platform Özellikleri

  • trt.net.tr aracılığıyla TRT'nin televizyon ve radyo kanallarına dair ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu bilgiler arasında yayın saatleri, diziler ve programlar gibi birçok detay bulunmaktadır.
  • TRT'nin çeşitli dijital ürünlerini trt.net.tr üzerinden keşfedebilir ve kullanabilirsiniz. Bu ürünler arasında mobil uygulamalar, dijital yayınlar ve web platformları yer alır.
  • TRT'nin televizyon ve radyo kanallarının yayın akışlarını trt.net.tr üzerinden gözlemleyebilir ve belirli programların ne zaman yayınlanacağını öğrenebilirsiniz.
  • TRT hakkındaki en son haberler ve kurumsal gelişmelere trt.net.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • TRT'nin televizyon ve radyo kanallarını uydu üzerinden izlemek veya dinlemek isterseniz, gerekli frekans bilgilerine trt.net.tr üzerinden erişebilirsiniz.
  • TRT tarafından düzenlenen etkinlikler, özel programlar ve duyurular hakkında en güncel ve doğru bilgilere trt.net.tr üzerinden erişebilirsiniz.
  • TRT'nin mevcut iş ilanları ve kariyer fırsatlarına dair bilgilere trt.net.tr üzerinden ulaşabilir, iş başvurularınızı yönlendirilen alanda kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • TRT mevzuatlarına, bandrol ve belge sorgulamalarına, ihalelere dair detaylı bilgilere trt.net.tr üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

TRT’ye dair tüm bilgilere ulaşmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Websiteye Git

TRT İzleyin / Dinleyin

Özelleştirilmiş İçerik

TRT Hesabı’nızla içeriklerinizi istediğiniz cihazdan, istediğiniz zaman, kaldığınız yerden izleyin veya dinleyin, favori listelerinizi oluşturun, size özel içerik önerileriyle kendinizi keşfedin ve bambaşka bir deneyim yaşayın.

Seçkin Yapımlar

Güncel dizi ve filmler, ödüllü belgesel ve yapımlar, eşsiz TRT arşivi, çocukların eğlenirken öğrenecekleri oyunlar tek bir hesap altında sizi bekliyor!

Çocuklar için İçerikler

Tek hesapla hem oyunlara erişebilir hem de diğer uygulamalarımızdaki çocuk profiliyle sadece çocuklarınıza özel içeriklerin görülmesini sağlayabilirsiniz. 

Koşulsuz Üyelik

Kredi kartı veya ödeme bilgisi paylaşmadan ücretsiz TRT Hesabı’na üye ol; izle, dinle, oyna!

Sıkça Sorulan Sorular

TRT Hesabım’ın trt.net.tr üzerinden bana sağlayacağı avantajlar nelerdir?

TRT'nin televizyon ve radyo kanalları hakkında ayrıntılı bilgi nerede bulabilirim?

TRT'nin yayınladığı iş ilanları ve kariyer fırsatları hakkında bilgi almak için hangi platformu kullanmalıyım?

TRT ile ilgili son haberler ve kurumsal gelişmeleri nereden takip edebilirim?

TRT'nin televizyon ve radyo kanallarını uydu üzerinden izlemek için gerekli frekans bilgileri nerede bulunur?

Bandrol sorgulama yapmak istiyorum. Nereden yapabilirim?

TRT Arşivinden görsel ya da işitsel materyal kaydı almak istiyorum. Nasıl hareket etmeliyim?

BİZE ULAŞIN

dijital.urunler@trt.net.tr mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.